Jít či nejít?

Zrovna jsem se vrátila po týdnu z Prahy po týdenním šlolení Yin Yogy. Bylo to inspirativní a zase se ukazuje, že člověk častěji lituje toho, co neudělal 🙂 Až budete příště nad něčím váhat, jestli jít či nejít, tak jděte! 🙂

Říkala jsem si, co jsem to za blázna, který takhle pořád cestuje po kurzech a kdy už si dám pokoj… ale je to jako když skládáte puzzle a hledáte ještě nějaké dílky. Už sice možná vidíte, co je na obrázku, ale ještě prostě nevidíte všechny detaily… Takže proto jezdím já. Vy už vidíte celý svůj obraz do všech detailů?

Když jsem se hrabala ze svých depresí, uplatnila jsem na začátku jedno jednoduché pravidlo. A tím bylo říkat ANO všem příležitostem.

Pokud cítíte, že jste se zasekli, je to skvělá cesta. Když se pak zase najdete, nemusíte se už honit za vším a všude, můžete si vybírat. Ale na začátek, je to to nejlepší, co můžete udělat. Když budete sedět doma, u počítače nebo televize, nic moc se nezmění. Ale když se vydáte ven, poznáte nové lidi a každý z nich může něco nového vnést do vašeho života. Každý má tu schopnost vás obohatit. Nikdy nevíte, kdy vás co a kdo trkne. Ale je téměř jisté, že když nic neuděláte a nevylezete ze své ulity, nic se nezmění.

Nečekejte na zítra, nešetřete na budoucnost a nebojte se! Řekněte ANO tady a teď!

PS: Ano, mluvím právě k vám! Není náhoda, že si tento článek čtete právě teď 😉

PS2: Pokud vás zajímá Yin jóga, jistě o tom brzy něco napíšu, o jednom z hlavních principů si můžete přečíst zde. A Yin jógu si taky můžete vyzkoušet se mnou na kurzu nebo na některém z pobytů.

Takže šupky dupky ven z nory! A taky moc zdravím všechny úžasné kolegyňky ze školení :-*

Komentáře
 • Buďme spolu na FB:
 • Online kurz ZDARMA!
 • Chcete si zacvičit doma?

  yinyang-widget.jpg

 • Praktikujete Ashtanga vinyasa yogu?
 • Inspirace na váš email?

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Monika Winklerová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

 • Kategorie
 • Nejnovější články