To, co máte kolem sebe vás může pozvednout ke hvězdám

Ano, kdybychom byli všichni osvícení, bylo by jedno, jak vypadá místo ve kterém žijeme, neovlivňovali by nás lidem kolem. Ale protože jsme na cestě, je dobré si lidi a místa vybírat tak, aby nás podporovali.

 

Sdílení zkušeností má velikou moc a možná v nové fázi svého života hledáte spřízněné duše.

Mnohokrát jsem na józe slyšela, že do dnešního dne, jste neměli možnost se o podobných věcech s kýmkoli pobavit. Když jste v tom sami, je váš náklad mnohem těžší. Pokud věříte, že vaše myšlenka ovlivňuje realitu a nevěříte na náhody, okolí vás možná považuje za blázna, nebo přinejmenším podivína 😉 Je to obrovská úleva setkat se s lidmi, kteří ve svém životě dospěli ke stejnému poznání. Je nejen povzbuzující, ale i obohacující, sdílet své zkušenosti s jinými. Já to dělám prostřednictvím tohoto blogu. Nemusela bych, ale… musím 😀

Stejně tak cítím potřebu iniciovat setkání mezi vámi, a je jedno, jestli se nás sejde pět nebo dvacet, vždycky to stojí za to, a všechny nás to dobije energií. A tak děkuji všem, co se v sobotu vydali na Pustevny, co jezdí na naše víkendy a chodí na kurzy. Není to jen hodina týdně na kterou se naše cesty protínají. Navazují se přátelství a inspirujeme se vzájemně.

A proto vyhlašuju další výlet a zvu vás na ženský víkend na Antariku v červenci, kde budeme v menší skupince sdílet naše životní cesty a skrze sebe i ostatní poznávat ono tajemné „já“, které je nad tím vším, spokojeně se usmívající.

Komentáře
 • Buďme spolu na FB:
 • Online kurz ZDARMA!
 • Chcete si zacvičit doma?

  yinyang-widget.jpg

 • Praktikujete Ashtanga vinyasa yogu?
 • Inspirace na váš email?

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Monika Winklerová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

 • Kategorie
 • Nejnovější články